Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 84

Temat: ruskie dziary wiezienne

Domyślnie ruskie dziary wiezienne

niektore bardzo ciekawe, i wiele z nich o wiele lepszych technicznie niz polskie kotre mialem przyjemnosc widziec, motywy tez interesujace:
    http://nouvellerevuemoderne.free.fr/tattoo.htm
    http://www.englishrussia.com/?p=1755
    http://mashmarket.com/hlsnki/russian...n-tattoos/291/
    jak wasze wrazenia,opinie itd na ten temat?

Domyślnie

1 link 1 zdjęcie , koleś ma prze kozacki motyw , - gwiazdy - na kolanach oznaczają ze przed nikim nie musi klękać , zbieram sie od dłuższego czasu na zrobienie sobie podobnego motywu

Polecam film eastern promises - gdzie przewija sie motyw tatuaży więziennych
    "Mój lśniący miecz i ma ręka sprawują sąd.
    Dokonam zemsty na mych wrogach.
    I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą!
    O Panie! Posadź Mnie po prawicy swej
    i zalicz mnie w poczet swoich świętych."

Domyślnie

Piekne zdjecia. Zwlaszcza z linkaenglishrussia.

Nie kreca mnie specjalnie motywy wiezienne, nie wydaja mi sie jakos szczegolnie kozackie, nawet jesli przesycone znaczeniem, to wciaz trudno mi w nich zobaczyc cos niezwyklego. A mimo zaburzonego poczucia estetyki nie widze w nich nic pieknego czy pociagajacego.

I jesli mam byc okrutnie szczera, to tatuaze wiezienne sa niczym wiecej jak tylko proba "dociagniecia" do kryminalnej reszty, zaznaczenia swojego statusu w tejze i pewna forma protezyna poczucie wlasnej wartosci. "Tak, jestem smieciem, ale przynajmniej mam pagony".
    http://rdzaniespi.blogspot.com/
    nie ma mnie juz na tatuarcie.

Domyślnie

nie zgadzam sie z toba rdza "Tak, jestem smieciem, ale przynajmniej mam pagony" tattoo wiezienny to prekursor polskiego tattoo gdzie wczesniej sie je wykonywalo tylko wiezienia i wojsko duzo wczesniej niz powstalo pierwsze studio w polsce. No i kropki na kolanach to znaczy ze sie nie bedzie klekalo przed policja a nie jakies gwiazdeczki jak gwiazdki to tylko na kostkach ahahahaha
    Poczuj ból w uszach, krytycy na ch.. mi skoczyć mogą
    Jesteście jak pies, który goni własny ogon
    Idę swoją drogą, na swój sposób, słowo po słowie
    I kładę spoconą lachę na to co kto o mnie powie

Domyślnie

Cytat Napisał coguar
    nie zgadzam sie z toba rdza "Tak, jestem smieciem, ale przynajmniej mam pagony" tattoo wiezienny to prekursor polskiego tattoo gdzie wczesniej sie je wykonywalo tylko wiezienia i wojsko duzo wczesniej niz powstalo pierwsze studio w polsce. No i kropki na kolanach to znaczy ze sie nie bedzie klekalo przed policja a nie jakies gwiazdeczki jak gwiazdki to tylko na kostkach ahahahaha
    No właśnie nie, w symbolice tattoo wieziennego w rosji i idac dalej w symbolice tattoo mafii możesz otrzymać gwiazdy na kolanach oraz na barkach , gwiazdy na kolanach oznaczaja ze nie musisz przed nikim klęka jesteś wysoko postawiona osoba w syndykacie/ wiezieniu a na barkach oznaczają one najwyższe insygnia władzy , mozesz je miec od urodzenia np jako syn Bossa , albo na nie zasłurzyc

Generalnie nie zwracałem uwagi na reszte symboliki ale to akurat przebadałem dogłębnie po obejrzeniu eastern promises , co ciekawe , te gwiazdy oznaczają również wolność - jako wolnego czlowieka ktory może sam decydować - wydawac rozkazy , a motyw jest zaczerpniety z żeglarskiej róży wiatrów wskazującej strony świata
    "Mój lśniący miecz i ma ręka sprawują sąd.
    Dokonam zemsty na mych wrogach.
    I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą!
    O Panie! Posadź Mnie po prawicy swej
    i zalicz mnie w poczet swoich świętych."

Domyślnie

czy to prawda, ze te gwiazdy symbolizuja rowniez podazanie za marzeniami? obilo mi sie o uszy

Domyślnie

coguar,

i tylko dlatego ze cos ma swoje zrodlo w kryminale powinnam ten kryminal szanowac? Daj pan spokoj, moze mam sie pochylac nad zbrodniczymi zapedami chrzescijan, bo dodali chmiel do piwa?

Chocby najpiekniej malowali i najpiekniejsze wiersze tworzyli to to tylko kryminalisci, mordercy i gwalciciele. Jednostki zbyt glupie by zrozumiec prawa rzadzace spoleczenstwem, ktore jednoczesnie trafiajac za kraty tworza jakas proteze wspolnoty.

Znow, moge sie zachwycic iloscia tatuazy i ich znaczeniem, ale chocby byly najmisterniejsze a ich znaczenie wrecz magiczne, nie zmienia to dla mnie faktu ze to tatuaze wiezienne. A do wiezienie nie idzie sie za to ze jest sie dobrym obywatelem. Zwykly alimenciarz tez sie nie tatuuje w wiezieniu.

Domyślnie

dlaczego za kazdym razem tematy o tatuazach wieziennych musza sie konczyc identyczna dyskusja?

zostawmy kwestie samych posiadaczy tatuazy, a dyskutujmy o tatuazach. jest to forum tatuatorskie a nie psychologiczne:]
    http://misiek54.getphoto.pl/

misiek54 nie odpowiada na pytania pokrywające się z tematyką forum. szczególnie na gg i pw

Domyślnie

tylko ze rozmawiajac o tatuazu wieziennym trudno nie rozmawiac o wiezniach.

tatuaz wiezienny to nie japonszczyzna czy oldschool ktory moze sobie zrobic kazdy.

rozmawiajac o estetyce, zrodlach, technice, symbolice tatuazu wieziennego nie mozna uniknac tematu samych wiezniow.

Jak to sobie misiek wyobrazasz? Jesli od tatuazu wieziennego oderwiesz wszystko co wiezienne, caly czynnik ludzki to z tych supertatuazy zostana zwykle burole robione kolka maczana w tuszu od dlugopisu czy palonej podeszwie.

Domyślnie

ja bym się trochę zdystansowała do tego. Owszem Rdzo, popieram Twoje zdanie, ale może nie aż tak brutalne. Gdyby odjąć od tatuażu więziennego całą jego genezę (czyli jak nie patrzeć nic innego jak więzienie) to nie byłoby o czym mówić, jak napisałaś-mieli byśmy burole o nieprzeciętnych metodach wykonywania. Ale myślę że warto podejść do tego, jak do tatuażu jakiejś zbiorowości, ot jak np. podchodzi się do tatuażów na przykład plemiennych. Tamte również wykonywane są wątpliwymi metodami, niejednokrotnie nie przestrzegając higieny czy jakichkolwiek wytycznych

Uprawnienia