Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 51

Temat: Habeer Tattoo

Domyślnie

haber rzundzi... sie uśmiałem setnie. 17 lat....ja jesze 10 muszę, żeby do takiego wyniku dociągnąc Sie do roboty biere...

Domyślnie

troche ci Aero brakuje :P
    moze kolejne debilne powiedzenie sie znajdzie do wspolpracy z " dobry tatuaz nie jest tani, tani tatuaz nie jest dobry" np, " 17 to wiecej niz 3 i zawsze bedzie lepsze" vczy cus w tym rodzaju.

Domyślnie

haha widze ze koledzy z Malborka bardzo kulturalni!!! współczuje reporterce, współczuje ludziom co tam chodzą...
    az mam ochote podjechac do Malborka i mu nabluzgac...
    niech zostanie przy malowaniu Tshirtow albo skrecaniu mebli...
    pzdr Aero
    https://www.facebook.com/rykatattooart
    ''Chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie uleknę''

Domyślnie

Takie to w sumie żałosne..tyle zmarnowanych lat. Musi przecie widziec, że w miejscu stoi..

Domyślnie :D

Jedna wielka wioche to ty tu robisz... Co to wogole za zachowanie???? Skad ta zazdrosc????? Pokaz tez swoje umiejetnosci i tym sposobem osiagnij cos i nie bedzie trzeba zazdroscic nikomu.... Tylko w tym jest problem jak sie ich nie ma i nie ma co pokazac to i trzeba innym psuc opinie. Jedna wielka porazka tyle moge powiedziec. I nie porownuj tych zdjec do siebie bo to sa calkiem inne tatuaze jesli przyszedl klient i zazyczyl sobie taki tatuaz to taki mial jesli by chcial taki jak na tym drugim zdjeciu to Rafal zrobil by go bez zadnego problemu. Wiec twoje porownywanie jest troche smieszne.

Domyślnie

By nie zrobił...jak babcie ryczka...by nie zrobił ! Tak czytam, czytam...ponoc są prace habera urywajace dupe jakoscią..tak twierdzisz...poprosze o prezentacje w takim razie

Domyślnie

juz wrzucilem swoje linki a tatuowalem w tym czasie zaledwie 2-3 lata.
    zapodalem podobne prace zebys zobaczyl. oko. kazde jest niemal podobne. u Rawala ani jednej prostej rzesy nie ma. obcy? wiadomo, pelnej czerni sie nie walnie bo wyjdzie trybal, ale i w reszcie praz braki straszne.
    na biomechu niedociagniecia do lini. w wiekszosci brak kontrastu i wszystko robione jedna czernia.

a tak wiocha. mieszkalem tam 24 lata. przyjechalem na wakacje i chcieli morde obic za brode a zonie za rude wlosy. wiec wiocha a nawet gorsze.
    Ostatnio edytowane przez bloodlustattoo ; 06-03-2012 o 01:42

Domyślnie

Cytat Napisał grzesio123 Zobacz post
    Jedna wielka wioche to ty tu robisz... Co to wogole za zachowanie???? Skad ta zazdrosc????? Pokaz tez swoje umiejetnosci i tym sposobem osiagnij cos i nie bedzie trzeba zazdroscic nikomu.... Tylko w tym jest problem jak sie ich nie ma i nie ma co pokazac to i trzeba innym psuc opinie. Jedna wielka porazka tyle moge powiedziec. I nie porownuj tych zdjec do siebie bo to sa calkiem inne tatuaze jesli przyszedl klient i zazyczyl sobie taki tatuaz to taki mial jesli by chcial taki jak na tym drugim zdjeciu to Rafal zrobil by go bez zadnego problemu. Wiec twoje porownywanie jest troche smieszne.
    Co wy tak wszyscy ( albo jeden o różnych nickach ) o tej zazdrości? Czego tu zazdrościć? Jedną wielką porażką jest mój tatuaż wykonany przez Habeera. przecież on Twierdził, że nic mu opinii nie popsuje to w czym problem? jego prace bronią się same starannością wykonania każdego detalu, dopieszczenia każdej linii. jednym słowem cudo...które samo wolałoby nie wyjść na światło dzienne. fakt nie ma co porównywać, oj nie ma. Ja sobie np. zażyczyłam ładny i prosty napis i wyszedł z tego problem, nie mam takiego jaki chciałam. więc Twoje argumenty są nieco śmieszne

Domyślnie

Blood otwórz studio w Marienburgu i zgarniesz mu klientelę
    Blood obraziłeś się na Malbork chyba...
    Widzisz Blood, Gdańsk, duże, zajebiaszcze miasto a niejaki Dawid vel Dave podobno miał tam spotakanie z jakimś półmózgiem i urwanego kolczyka...
    Po konwencie w Gdańsku widziałem koło dworca w M-ku Roniego i chyba go nie zabili...
    Ja tam lubię Malbork, przyjedź do Krakowa to też możesz trafić na buraków, którzy nie będą tolerować wielu rzeczy i jak mojego kumpla z maczetą nawet pogonią

Domyślnie

wiesz.wszedzie mozna dostac za nic.
    ale tu, za brode jaka mialem rok temu ludzie stawiali piwo. a ja bez brody nie moge bo wygladam jak smark i piwa spokojnie nie moge kupic.
    a na studio nie mam ochoty. po co. juz raz mialem i na razie nie chce.

Uprawnienia