Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 51

Temat: Habeer Tattoo

Domyślnie

prace są dostępne...taki szperacz a nie doszperał się??????nie jestem habeer ,ani dresiarz
    koleś ma całą galerię dostępną wejdz i oglądaj

Domyślnie

Przemyśl wypowiedź i napisz raz, a nie jak pizda po pięć razy odpowiadasz, galerie oglądałem, prośba dotyczyła wytypowania dobrych prac broniących artystę a nie ( he he he he..spoko itp.) wieśniaku i była skierowana do tego tatuatora 17+

Domyślnie

hahahhahahahahhahaha żenada totalna ...nie wchodze w dalsze dyskusje

nie na moim poziomnie...powodzenia ARTYŚci

Domyślnie

ja sie spinam? mam to gdzies. a poblokowal fejsbuke aby tylko ludzie ktorych ma w znajomych widzieli. widzialem z 200 fotek i sama masakra. nawet poprawnie tattoo nienapisze.
    a teraz porownaj 17 lat habra a moje 2-3
    http://fc07.deviantart.net/fs70/f/20...d5-d356vim.jpg
    http://fc02.deviantart.net/fs71/f/20...e4-d31x1mp.jpg

zebys nie gadal ze tylko pindole. ja juz dawno zostawilem dziaranie bo nie chce mi sie.

Domyślnie

Cytat Napisał krzywy Zobacz post
    Tak się składa,że znam Panią i Pani podejście do życia oraz namolny i natrętny charakter, nie znam obrywającego osobiście ...ale znam dokładnie każdą Pani dzirę i to jest dopiero tragedia...szkoda ,że nie opisywała poprzednika a może jeszcze nie znała się tak dokładnie na necie teraz ma więcej czasu na pierdoły i dziwię się że zajmuje sobie czas takimi bzdetami, nie pogorszy to jemu opinii bo mieszkam od lat w Malborku i dokładnie znam temat wiem że potrafi robic to co robi ma swoich wiernych odbiorców ale i przeciwników jak wszędzie>jedno trzeba przyznac, że ma kawał fachu w rękach i ogromne zdolności ...jednym sie to podoba innym zaś nie ale takie życie...Zatem Rudzienka nie zmienia się Twoje wścipskie podejście, Pan Cię wywalił ze znajomych uuuuoooooo ....nie dziwię się sam od lat nie chcę miec z Toba nic wspólnego
    oj jak miło gdybyśmy tak dobrze się znali i znałbyś każdy mój tatuaż tak dokładnie jak to opisujesz, nie obrażałbyś prac Konia. bo pewnie znasz tego ARTYSTĘ skoro mieszkasz taki szmat czasu w Mk jego każdy tatuaż jest niczym poezja malowana na skórze. I nie sądzę by ktokolwiek z ludzi, których znam, czy chce mnie znać czy też nie, obrażałby jego prace. oj bardzo jestem wścibska i namolna. jak komarzyca... wyrzucenie mnie ze znajomych tak bardzo mnie zabolało, że po nocach nie mogę spać z tej rozpaczy. nie wiem jak sobie z tym teraz poradzę. z tą myślą, że mężczyzna zachował się jak mały obrażony chłopiec bo go ktoś skrytykował. ale nie ma to jak każdym sposobem bronic kolegi a może nawet samego siebie. poziom wykonania tatuaży do bloodlustattoo ... hmmm nieporównywalny wręcz. i krytykować tu nie ma czego, może tylko to, że już nie robi tatuaży bo wychodzi mu to pięknie.
    Ostatnio edytowane przez Rudzienka ; 29-02-2012 o 09:25

Domyślnie

aha i pisze się wścibskie a nie wścipskie

Domyślnie

Cytat Napisał michał.kosa Zobacz post
    hahahhahahahahhahaha żenada totalna ...nie wchodze w dalsze dyskusje

nie na moim poziomnie...powodzenia ARTYŚci

no pewnie że nie na poziomnie .... bo my to raczej jesteśmy na poziomie

Domyślnie

Wrzucając film o mistrzu Rafale "który z maszynką urodził się w ręku" nawet w naśmielszych snach nie zakładałem, że ujawni się jakiś z jego klientów a tym bardziej sam mistrz i jego wyznawcy, którzy nawet specjalnie się zarejestrowali żeby tu ponasrywać

Pewnie duma was rozpiera, że macie krowie placki na rękach

Dziara gotowa w pełnej krasie widoczna jest na 7:51 i pokazuje w pełni talent i zdolność wytwórcy po 17 latach praktyk

Folti, a może jako nowy patron rozpoczniesz jakąś akcję edukacyjną lub opublikujesz listę Profesjonalnych salonów... bo pal licho same te buraki, ale zdrowie ma się jedno... czego zazwyczaj chłopcy z miasta nie zauważają...
    Ostatnio edytowane przez Radwan ; 29-02-2012 o 12:40

Domyślnie

Nawet nie ma sensu polemizować. Jak chcą nosić buraki niech noszą a temat powinien być przeniesiony do działu czarna lista

Domyślnie

ale powiem ci ruda ze jak mialem cos malego robic, jakis napiasik to tez kilka razy spartolilem, bo duze dziarki nieco latwiej sie robi.
    a Koniu jeszcze w mku? myslalem ze zmadrzal i wyjechal gdzies zagramanice, albo przynajmniej w studio gdzies robi. przyznam ze nie pamietam jak rysowal czy dziaral bo juz to z 10 ponad lat minelo kiedy spotkalem go pierwszy i ostatni raz.

Uprawnienia