Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 51

Temat: Habeer Tattoo

Domyślnie

Tak się składa,że znam Panią i Pani podejście do życia oraz namolny i natrętny charakter, nie znam obrywającego osobiście ...ale znam dokładnie każdą Pani dzirę i to jest dopiero tragedia...szkoda ,że nie opisywała poprzednika a może jeszcze nie znała się tak dokładnie na necie teraz ma więcej czasu na pierdoły i dziwię się że zajmuje sobie czas takimi bzdetami, nie pogorszy to jemu opinii bo mieszkam od lat w Malborku i dokładnie znam temat wiem że potrafi robic to co robi ma swoich wiernych odbiorców ale i przeciwników jak wszędzie>jedno trzeba przyznac, że ma kawał fachu w rękach i ogromne zdolności ...jednym sie to podoba innym zaś nie ale takie życie...Zatem Rudzienka nie zmienia się Twoje wścipskie podejście, Pan Cię wywalił ze znajomych uuuuoooooo ....nie dziwię się sam od lat nie chcę miec z Toba nic wspólnego

Domyślnie

Jako takiej galerii nie znalazłem ale natknąłem się na to:
    http://www.youtube.com/watch?v=DBYs1Smmr-Y
    Nie za ciekawie wygląda

Domyślnie

słąbo słabo kolego za cienki jesteś ma ich więcej a to stare dawne czasy też szperałem ale widocznie mam większe doświadczenie jak się nie wie to się kur....nie wklepuje beleczego
    http://www.youtube.com/watch?v=aLRXX...eFFOZsjcmWtTe3
    ma ich więcej ale z dawnych lat każdy od czegoś zaczyna, uczy się człowiek całe życie aby dojśc do czegokolwiek, więc nie śledzcie a weżcie się do roboty drodzy Panowie bo widocznie na brak zajęcia narzekacie skoro w kółko na forach rządzicie ale no cóż nikt was nie zna nie widzi Waszych dokonań to pojeżdzic można po każdym
    nie bronie kolesia ale to co tu się wyrabia to po prostu jakaś tragedia , z własnej autopsji wiem że "zmarnowac"trzeba trochę skóry a uczymy się na żywym człowieku jednemu dogodzisz innemu nie
    Ostatnio edytowane przez krzywy ; 28-02-2012 o 17:54

Domyślnie

ale on psuje ludziom skore od 17 lat!!!
    film dla tv malbork byl walentynkowy z tego roku tak? wiec ni uja, nie przejdzie usprawiedliwianie. ludzie po 2-3 latach wala lepiej, ale nie. wielkim artycha jest wiec starac sie nie trzeba.
    a to ze mieszkasz w mku kilka lat to nic nie znaczy, bo taka babcia z jagiellonskiej mieszka tam o wiele dluzej. i nie znasz tzw tematu bo bronisz zwyklego partacza, ktory blokuje swoje galerie zeby " nie ziomki" nie zerkali na prace. w malborku nie bylo nigdy dobrego tatuatora i pewnie nie szybko sie to zmieni.

Domyślnie

oj żle oceniasz mnie kolego....nie znam gościa ale znam temat doskonale....psuje od 17 lat???hehheheh no wybacz nie widziałeś nie wpierdalaj więc kitu....widziałem na własne oczy jak dziara a uwierz mi że znam się na tym ...nie tak dobrze jak ty ...widocznie ale kumam jestem jak gdyby w temacie od lat....gościu dziara i robi nieziemskie postępy robia u niego dzuary kolesie którzy w Gdańsku,Sopocie, Gdyni byli uwcześnie wydziabani...zbieracie śmieci znalezione w necie wklejacie to na forum a gościu po ludzku wklejał swoje prace wcześniej zrobione od lat...więc szperajcie szperajcie a moze dokopiecie się do teraźniejszych jego dokonań...byc może blokuje miasto jest małe po huj mu takie pierdolenie....po huj macie włazić i kopiowac i wklejać ....a wydawało by sie że polak polakowi kumplem jest hehehehehhehehehhehehehheheheh normalnie żenada....żal dupy ściska ???? kolego nie kumam tego ...zabiera wam chleb????kasa wam ucieka to do kurwy nędzy brac się za robotę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bo z forum złotówki nie lecą..

Domyślnie

bloodlustattoo ...nie napotkałem się na Twoje arcydzieła a uwierz mi ze chętnie bym ocenił skora tach chętnie udzielasz się na forach bo z tego co wnioskuje ten co ma robote i dziara robi to w miarę dobrze nie miesza sobie w głowie siedząc na forach tylko po prostu działa i tworzy....mówisz psuje skóre od 17 lat....hmmmm nie sądzę ...chłop od lat zajmuje się tym i widziałem co jest wart ....a artystą albo sie jest albo nie...ludzie maja wybór to nie te czasy że dziarało sie kolkami robionymi z długopisu, tylko wtajemniczeni wiedzieli u kogo mozna sie wydziabać...mają wybór więc jeśli ma swoich odbiorców i od huja ludzi znających temat nie nam do tego sie wpierdalac ....trzeba miec szacunek do ludzi ...nie masz pojecia kto u niego sie dziarał i co on robi.....wierdalasz wklejki to co inni zobaczą wkurwieni chęcią zemsty....weż się chłopie za to co robisz najlepiej a może i Ty w końcu zostaniesz docenony

Domyślnie

Cytat Napisał bloodlustattoo Zobacz post
    ale on psuje ludziom skore od 17 lat!!!
    film dla tv malbork byl walentynkowy z tego roku tak? wiec ni uja, nie przejdzie usprawiedliwianie. ludzie po 2-3 latach wala lepiej, ale nie. wielkim artycha jest wiec starac sie nie trzeba.
    a to ze mieszkasz w mku kilka lat to nic nie znaczy, bo taka babcia z jagiellonskiej mieszka tam o wiele dluzej. i nie znasz tzw tematu bo bronisz zwyklego partacza, ktory blokuje swoje galerie zeby " nie ziomki" nie zerkali na prace. w malborku nie bylo nigdy dobrego tatuatora i pewnie nie szybko sie to zmieni.
    a ja za to znam temat
    i kolego mylisz sie taki tatuator jest....był i będzie
    po co tak sie spinasz
    nie doceniasz ludzi
    i nigdy sam nie zostaniesz doceniony
    nie znasz, nie widziałeś nie oceniaj

wiele ci trzeba jeszcze oj wiele
    blokuje prace???nie zaobserwowałem ja ciągle mam wgląd

Domyślnie

Trzeba było podpisać się jako "habeer" tattoo a nie krzywy i wiesz co? zamiast czczej gadaniny wklej dobre prace artysty z habeer tattoo i wtedy będziesz gość..pokaż czego tak zaciekle bronisz
    bloodlustattoo nie musi się chwalić swoimi pracami wystaryczy że na forum go chwalą
    i nie zwołuj dresiarzy na forum bo to jest żałosne
    pozdrawiam

Domyślnie

a tak dla twojej wiadomosci w Malborku mieszkam nie kilka a kilkanaście lat i zdaje sie więcej jak ty wiosenek sobie liczysz...znam życie , ludzi
    a jeśli wiesz więcej to chwała Tobie....ja skromny człek
    Ty zaś wiedzący i oceniający
    aaaaaaaaaaaaaaaa czy znający się????hehehhehehe
    nie sądzę

Domyślnie

ooooo i dostało sie Habrowi że to on hehhehehehehehhe'no spoko

Uprawnienia