Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Jakie studio tatuażu w Łodzi polecacie?

Domyślnie Jakie studio tatuażu w Łodzi polecacie?

Witam, planuję zrobić sobie tatuaż, ale nie wiem do którego studia mam się wybrać.
    Część ludzi poleca mi "Od świtu do zmierzchu". Co o nich sądzicie?
    kamichja

Domyślnie

Cześć,

Zależy jaki rodzaj tatuażu potrzebujesz, każdy jest dobry w czymś innym.

Przede wszystkim sugerowałabym rozejrzeć się po studiach także poza Łodzią. Lepiej trochę pojeździć, niż iść tam gdzie blisko, a potem żałować. Jeszcze nie tak dawno temu też intensywnie poszukiwałam jakiegoś dobrego łódzkiego tatmajstra, i w ostateczności wylądowałam pod igłą w Warszawie.

Jeśli koniecznie chcesz iść do łódzkiego studia, to chyba SIGIL byłby najlepszy (sprawdź ich galerię na www), albo niedaleko Łodzi - Sieradzki MINIOL, przy czym są do niego dość długie kolejki (widziałam jego prace na tatfestiwalu, ma chłopak talent )

Co do OŚDZ - mają tam dość specyficzną atmosferę, która mi nie odpowiadała, co do jakości prac - sprawdź sobie ich galerię.

Aha i jeśli potrzebujesz czegoś bardziej amibitengo niż chiński znaczek na łopatce, lepiej omijaj łódzkie Hardtoforget. Bardzo sympatyczna ekipa, ale tatuowanie to oni muszą jeszcze trochę poćwiczyć. Najlepiej na kimś innym :P Jak tatuowali dziewczynę na festiwalu, to aż strach było patrzeć - obrazek płaski, nijaki i zorana skóra...

Domyślnie

Cytat Napisał Umb
    Aha i jeśli potrzebujesz czegoś bardziej amibitengo niż chiński znaczek na łopatce, lepiej omijaj łódzkie Hardtoforget. Bardzo sympatyczna ekipa, ale tatuowanie to oni muszą jeszcze trochę poćwiczyć. Najlepiej na kimś innym :P Jak tatuowali dziewczynę na festiwalu, to aż strach było patrzeć - obrazek płaski, nijaki i zorana skóra...
    Jak dla mnie bardzo dobre studio i jak najbardziej godne polecenia
    Ps. co znaczy strach było patrzeć i zaorana skóra - znasz się na tatuowaniu?
    Ja niczego takiego nie zaobserwowałem na ich stoisku

Domyślnie

Nie, nie znam się na tatuowaniu. Ale jak widzę spuchniętą skórę, przy dość prostym wzorze, a przy tatuażach z innych stoisk nawet przy portretach skóra była co najwyżej lekko zaczerwieniona; jak przez 4 godz obserwuję wypełniany w ślimaczym tempie zarys jaskółki czy czego tam, który po skończeniu wygląda równie płasko co przed zaczęciem, jak widzę kupę gówna (dosłownie) z wisienką dziarganą na stopie... no sorry, na moje skromne amatorskie oko chłopacy się za bardzo nie popisali.

Ja bym się w hardtoforget nie tatuowała, jak komuś wystarcza taki poziom - zapraszam na Piotrkowską.

Zresztą zawsze tak jest, że jak napisze się jakoś niepochlebną opinię, to znajdą się obrońcy. I bardzo dobrze, równowaga musi być Wszystko co napisałam, to tylko moja własna, subiektywna, opinia, jeśli ktoś ma inne zdanie - proszę pisać.

Domyślnie

Skoro nie znasz się na tatuażu nie potrzebnie snujesz insynuację, czasami skóra puchnie i jest to spowodowane wieloma czynnikami, pomijając fakt iż na konwencie było niebotycznie gorąco i duszno to prace kolorowe wymagają zazwyczaj dużo mocniejszej pracy niż portrety które cechuje delikatność.

Jak wyszły prace napewno zobaczymy po konwencie a twoja opinia tak jak piszesz jest subiektywna i absolutnie nie rozumiem jaki masz cel w nazywaniu prac innych artystów gównem to czyni opinię z niepochlebnej poprostu dziecinną

Domyślnie

Nic nie snuję. Piszę tylko, że w porównaniu do prac innych artystów (chociażby na festiwalu) stoisko H2F wypadło IMHO bladziutko. Ich galeria www też mnie nie powaliła na kolana, i osobiście bałabym się oddać im własną skórę. I nie trzeba być PRO, żeby móc podziwiać i rozpływać się nad pracami jednego tatmajstra, czy krytykować prace drugiego, które ani pod względem wykonania, ani pomysłu nie przypadły mi do gustu.

A tak BTW: duszno to było na górze, gdzie np B.Panas tatuował na szyi (delikatne miejsce) kolorową, cieniowaną twarz Jezusa. I jakoś po skończeniu tatuaż prezentował się ślicznie, bez nadzwyczajnej opuchlizny czy innych przykrości. Przy stoisku H2F było nawet (wg relacji tatuowanej dziewczyny) dość chłodno.

Aha, i nie nazwałam niczyjej pracy gównem, odnosiłam się do motywu, który był nanoszony na spód stopy jednej z klientek stosika H2F. Zwijasek kupy (przynajmniej tak to wyglądało) z wisienką na topie.

Domyślnie

ja zdecydowanie polecam Miniola z Sieradza

Domyślnie

Angel Studio Tattoo na ul kolumny 15 jest tam Grzesiek lubi i potrafi cieniować polecam!

Domyślnie

Czyli rozumiem, że Sigil jest studiem do którego warto się udać?
    kamichja

Domyślnie

Na dzień dzisiejszy polecam Kamea Tattoo, najlepsze studio, super klimat, warto zobaczyć galerie aby się przekonać na własne oczy,
    http://ryka44.deviantart.com/
    ''Chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie uleknę''

Uprawnienia