PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie zrobic szczegolowy tatuaz?

ww82
09-07-2012, 11:51
Witajcie wszyscy,

ja jestem tutaj nowy i chcialbym sie dowiedziec, gdzie w Polsce (najlepiej w poludniowej czesci) zrobic szczegolowy tatuaz. Planuje zrobic sobie tatuaz mapy z dodatkowymi elementami na niej (najlepiej z efektami 3D/cieniowaniem na krawedziach), zalezy mi na znalezieniu tatuazysty, ktory jest najlepszy w szczegolowym odzwierciedlaniu szczegolow. Dodam, ze to bedzie moj pierwszy tatuaz i nie mam wiedzy z tego zakresu. Kto najlepiej wykona tego typu tatuaz?
Zalezy mi by tatuazysta wykonal mi projekt tatuazu zgodnie z moimi wytycznymi, zebym mogl przemyslec ostateczna wersje - czy jest to normalna "procedura"?

Pozdrawiam :)

sleevemaster
09-07-2012, 21:27
Wiekrzosc ale nie wszyscy,(chociaz u mnie wszyscy) beda stekac ze czegos sie nie da albo bedzie zle wygladac albo za trudno albo za malo albo za duzo itp.

Pogodz sie ze twoj projekt moze byc z gola odmienny od tego na co zgodzi sie artysta.

Sleevemaster:zrob smoka na foletowo
Artysta: nie bedzie glupio wygladac...
Sleevemaster:no ale zrob wlascnie bedzie wygladal zajebiscie...
Artysta: nie, mysle bardziej czerwony bo bo taka jest tradycja...
Sleevemaster:ZROB W FIOLECIE BO INACZEJ WYCHODZE!
Artysta:ok ok po ten ten krzyk bedzie w fiolecie...
Artysta(3 tygodnie pozniej ostatnia sesja): ale ten smok wyszed zajebiscie, kolorek trafiony w dziesiatke.

ww82
16-07-2012, 21:27
To znaczy, ze nie ma w Polsce tatuazysty, ktory sie podejmie zrobic projekt i go szczegolowo wytatuuje? Ok, ja wlasnie zaczalem sie rozgladac za kims kto mi moj pomysl narysuje, moze wtedy bedzie latwiej znalezc kogos kto sie podejmie wykonania tego tatuazu. Jak znacie kogos godnego polecenia to prosze napiszcie. To nie musi byc koniecznie z poludnia Polski, niekoniecznie nawet w Polsce... ale musi byc precyzyjny :)

dekadent91
17-07-2012, 10:00
Jeśli chcesz dużo szczegółów na małej powierzchni, to każdy dobry, doświadczony tatuażysta odmówi ci wykonania takiego z racji tego, że po upływie paru lat wyjdzie z tego plama. Skóra to nie kartka papieru i barwnik z biegiem lat lekko się w niej rozlewa.